Prezes klubu Tomasz Rebell, członkiem zarządu WMZPN.

11 czerwca, 20210

Walne Zebranie Delegatów WMZPN odbywa się właśnie w Olsztynie na stadionie Stomilu. Na spotkaniu został wyłoniony nowy-stary Prezes WMZPN – Marek Łukiewski. Gratulujemy! Następnie odbyło się głosowanie na członków Zarządu WMZPN. W głosowaniu tym, swoją kandydaturę zgłosił Prezes Zatoki Braniewo – Tomasz Rebell. Po podliczeniu głosów, Prezes naszego klubu uzyskał 93 głosy, które zapewniły mu członkostwo w zarządzie WMZPN. To dobry znak dla braniewskiej piłki nożnej! Prezes Tomasz Rebell będzie pełnił tę funkcję do roku 2025.

Prezesie Gratulujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.