Niespodziewana porażka przy B4.

16 maja, 20240

Spotkanie z Iskrą było tym o którym drużyna musi szybko zapomnieć ale także jeszcze szybciej wyciągnąć wnioski. Ileż to spotkań Smoki z Zatoki rozegrały z rywalami którzy nie chcą grać a chowają się z ścianą kontry i nieudacznych ataków. Dołóżmy do tego nie moc strzelecką i obraz porażki mamy gotowy.
Mecz z niżej notowanym rywalem który na własnym boisku przegrał sromotne 5-1 ułożył się w najgorszy sposób. Nieudolne akcje naszej drużyny i niemoc strzelecka spowodowały że goście zaliczyli 100% skuteczność. Gdyż oddali 3 uderzenia i wszystkie wpadły przy kilku nastu uderzeniach naszych Smoków z których wpadło do siatki tylko jedno.
Pierwsza połowa zamiast zakończyć się spokojnym prowadzeniem około 5-0 zakończyła się nerwowym 0-1. To prowokowało drużynę do jeszcze silniejszych ataków na drużynę Iskry w drugiej połowie. Scenariusz spotkania jednak się nie zmienił. Zatoka grała a goście strzelali gole. Kibice którzy tego dnia oglądali niemoc strzelecką Zatoki nie mogli uwierzyć własnym oczom. Spotkanie ostatecznie zakończyło się niefortunną porażką 1-3. Goście skrzętnie wykorzystali swoje aż 3 sytuacje i błędy  naszego zespołu i mogli cieszyć się tego dnia ze zwycięstwa.

ZATOKA BRANIEWO – ISKRA NARZYM 1-3 (2-0)
SKŁAD: #92 SZNAZA(br), #2 KOCZARA , #4 KORKLINIEWSKI(83′ RYBCZYŃSKI), #7 RYNKOWSKI(83′ MAŁEK), #10 GRZYB, #15 TYRAWSKI, #17 JAKIMCZUK R.(C), #19 KOŁODZIEJSKI, #20 WIELICZKO(45′ WOLAK Ł.), #23 JAKIMCZUK K., #25 ŚNIEGOCKI
GOLE: ⚽60′ WOLAK Ł.