Kolejny mecz bez punktu.

30 maja, 20210

Kolejne spotkanie Zatoka zakończyła bez punktu. Zła passa trwa a punkty potrzebne od zaraz. W ostatnią sobotę to ełczanie wykazali więcej determinacji i chęci by wygrać to spotkanie. Po mimo prowadzenia do przerwy „Smoki z Zatoki” nie dowiozły tego wyniku do końca spotkania i przegrały z Mazurem Ełk 1 – 2.
Z meczu na mecz drużyna przesuwa się w tabeli coraz niżej i sytuacja robi się niepokojąca. Zamiast liczyć na siebie patrzymy jak grają rywale. W obecnym sezonie ze względu na wyrównanie ilości drużyn do sytuacji przed COVIDowej i spadkach z lig wyższych, forBET IV liga będzie bardzo okrojona. tylko 1/3 drużyn może czuć się nie zagrożona spadkiem.
Zatoka po mimo rewelacyjnego startu notuje fatalną wiosnę. Brak dobrego przygotowania drużyny do rundy wiosennej przez brak infrastruktury i absencję zawodników odbija się dziś na wynikach. Kolejne przegrane spotkanie i trener Piotr Zając oddał się do dosypozycji Prezesa i Zarządu. Mamy nadzieję iż trener Piotr Zając pozostanie z Zatoką na dłużej. Tego pragną zarówno wszyscy w klubie jak i kibice  którzy darzą terera dużą sympatią i zaufaniem.
Kolejne mecze Zatoki to MORTAL KOMBAT – Mamry i Mrągowia, czyli lider i wice lider. Zapraszamy w środę na transmisję z meczu a w sobotę na Botaniczną.
Zatoka Braniewo – Mazur Ełk 1-2 – 30′ Wieliczko/ 55′ Ejza, 57′ Lewandowski

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.