Już nie ma łatwych spotkań.

4 czerwca, 20210

Przed drużyną Zatoki, spotkania z cyklu Mortal Kombat. Śmiertelna rozgrywka w każdym meczu do końca rundy! Wydawało się iż wiosna w Zatoce będzie rozegrana na luzie, jednakże okazuje się iż tak duża ilość punktów nie wystarczy do spokojnego grania do końca sezonu. Tak jak wspominaliśmyw poprzednich wpisach, całe zamieszanie przez wyrównywanie ilości drużyn sprzed sytuacji COVIDowej i ewentualne spadki drużyn z naszego regionu z wyższych lig.
Jutro ciężkie spotkanie z Mrągowia Mrągowo. Wice lider naszej klasy rozgrywkowej który do tej pory przegrał 6 spotkań. Mrągowianie dzielnie depczą po piętach liderowi nie dając im okazji do zbyt wczesnego świętowania awansu. Drużyna z Mrągowa notuje bardzo dobrą passę, w ostatnich 5 spotkaniach zaliczyła 4 zwycięstwa, i jeden remis u siebie z z liderem. Mrągowianie są raczej drużyna bez kompromisową gdyż jak do tej pry zaliczyli tylko 3 remisy. Wydaje się więc iż jutro zobaczymy zwycięstwo jednej z ekip i porażkę drugiej, bo i Zatoka również jak do tej pory zremisowała zaledwie 3 mecze. Co prawda Mrągowia, już gra o nic, bo dla niej tak naprawdę sezon się zakończył. Mragowianie raczej nie awansują a i nie spadną. Jednakże na pewno się nie położą przed Zatoką i nie oddadzą łatwo choćby jednego punktu
Dla Zatoki to kolejny mecz o życie. Zła passa w postaci 5 spotkań bez punktu spowodowała iż w drużynie robi się nerwowo i strefa baraży zagląda do oczu. A kolejni rywale będą trudniejsi ze względu na coraz bardziej zbliżający się koniec sezonu. Jeszcze nigdy tak nie było by gromadząc 45 punktów martwić się o byt w 4 lidze. No ale cóż w tym sezonie mamy taką sytuację. Nie cieszy ona zresztą wiele drużyn.
Jutro zapraszamy na Botaniczną i zachęcamy do mocnego dopingu i wsparcia nasze „Smoki z Zatoki”
Mecz z Mrągowią Mrągoowo o standardowej porze – 15:00. Bilety 5pln. Zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MKS ZATOKA BRANIEWO

ZATOKA Braniewo_200

Najlepszy klub nad Pasłęką.

© copyright MKS Zatoka Braniewo. Wszystkie prawa zastrzeżone.