Wysokie Zwycięstwo na pożegnanie sezonu przy B4!

8 czerwca, 20240

Drużyna z Susza przyjechała do Braniewa w dosyć osłabionym składzie i z wąską 3 osobową ławką rezerwowych. Tego dnia w Braniewie odbywały się Piwowary jednakże frekwencja dopisała, choć spora część kibiców opuściła drugą połowę meczu udając się na koncert Cleo.
Tego dnia Smoki z Zatoki nie odpuściły rywalowi i zaaplikowały suszanom 6 goli. Najlepszy strzelec gości nie miał w tym spotkaniu nic do powiedzenia choć jedną lub 2 groźne akcje próbował zakończyć golem co mu się nie udało przy dzięki aktywności obrony naszego zespołu.
Na ławce gości z kontuzją spotkanie obserwowała gwiazda futbolu z Susza Rafał Luliński który bezradnie załamywał ręce widząc kolejne gole wpadające do bramki swojego zespołu.
Gole w tym spotkaniu rozłożyły się równomiernie 3 wpadły w pierwszej połowie a 3 kolejne w drugiej. Spotkanie odbyło się o godzinie 19:47 czyli o godzinie symbolizującej rok założenia klubu. Atmosfery dodał jupitery które zapalono w drugiej części spotkania.
Zatoka zmiażdzyła rywali wysokim wynikiem do czego przyczynili się i sami rywale przyjeżdżając do Braniewa w tak osłabionym składzie.
Był to ostatni mecz sezonu 2023/24 rozegrany na własnym boisku.

ZATOKA BRANIEWO – UNUA SZUSZ 6-0 (3-0)
SKŁAD: #92 PTAK(br)(46′ SZNAZA),#2 KOCZARA, #4 KORKLINIEWSKI(72′ JAKIMCZUK K.), #5 KIMSO, #7 RYNKOWSKI, #9 WOLAK Ł.(82′ RYBCZYŃSKI), #10 GRZYB (82′ CHRZANOWSKI), #15 TYRAWSKI(65′ ŚNIEGOCKI), #17 JAKIMCZUK R.(C)(65′ HEBDA.), #20 WIELICZKO, #21 LICHOŁAT(72′ TREJMAK)
GOLE: ⚽17′ WOLAK Ł. ,⚽24′ RYNKOWSKI, ⚽30′ LICHOŁAT, ⚽59′ RYNKOWSKI, ⚽64′ WOLAK Ł., ⚽72′ WOLAK Ł.