Porażka w Biskupcu Pomorskim pomimo dobrej gry.

25 sierpnia, 20240

W Biskupcu na drużynę Zatoki czekał nadmuchany jak balonik po porażkach z zeszłego sezonu zespół Ossy. Widać było że gospodarze napięci byli strasznie nastawieni na wygraną.
Spotkanie jednak przebiegło pod dyktando Zatoki pomimo przegranej. Ku zaskoczeniu gospodarzy to Zatoka prowadziła grę a rywale nie wiele mogli z tym zrobić.  Efektem tego była bramka i prowadzenie w spotkaniu. Ta radość jednakże nie trwała długo bo chwilowe rozkojarzenie doprowadziło iż gospodarze wyprowadzili jedyna dwa skuteczne ataki po których wyrównali a potem strzelili jak się okazało gola zwycięskiego.
Pomimo strzelenia gola na 2-1 to Zatoka dale prowadziła grę a rywale próbowali kontrować i odgryzać się by zdobyć kolejnego gola.
Niestety dla Zatoki czas u na wyrównanie nie wystarczyło, choć mecz mógł się potoczyć inaczej gdyby Radek Grzyb wykorzystała rzut karny przy wyniku 1-0 dla Zatoki.

OSSA BISKUPIE POMORSKI – ZATOKA BRANIEWO 2-1 (0-0)
SKŁAD: #92 PTAK(br), #2 KOCZARA, #7 TYRAWSKI, #9 WOLAK Ł., #10 GRZYB, #11 LICHOŁAT, #17 JAKIMCZUK R.(C), #20 WIELICZKO, #22 SZYMANOWSKI, #23  JAKIMCZUK K.,(79′ RUTKOWSKI), #25 ŚNIEGOCKI (46′ TREJMAK)
GOLE: ⚽65′ LICHOŁAT
ŻÓŁTE KARTKI: 88′